Najbliższy wykład odbędzie się w dniu 1 lutego 2017 r., w godz. 18:00-19.30. Tematem spotkania będą  -  „Układy, układziki - o życiu w rodzinie", spotkanie  poprowadzi o. Marek Rosłoń SJ - psychoterapeuta rodzin pracujący w Ignacjańskim Centrum Formacji Duchowej w Gdyni.

Siły, linie podziału, których nie widać, podwójne relacje, koalicje, symptomy występujące u najsłabszego członka rodziny - to tylko niektóre z zagadnień fascynującego życia wewnątrzrodzinnego, o których będzie mówił ojciec Marek.