Najbliższy wykład odbędzie się w dniu 1 marca 2017 r., w godz. 18:00-19.30. Temat spotkania: Wychowywać każdego dnia - warunki  skutecznego wywierania wpływu i wspieranie dziecka w rozwoju”. Spotkanie poprowadzi Pani Urszula Sierżant - pedagog, certyfikowany coach. Specjalizuje się w zakresie komunikacji interpersonalnej, problemów wychowawczych, negocjacji oraz rozwiązywania konfliktów.

Podczas spotkania zostaną poruszone następujące tematy: (a) wpływ środowiska rodzinnego na kształtowanie postaw oraz rozwój emocjonalny dziecka, (b) konstruktywne i destrukcyjne sposoby radzenia z problemami wychowawczymi, (c) mechanizmy rządzące relacją dziecko - dorosły, (d) budowanie autorytetu rodzica.