Najbliższy wykład odbędzie się w dniu 5 kwietnia 2017 r., w godz. 18:00-19.30. Temat spotkania: Młodzież- rodzicom: o szkole, rodzinie i relacjach". Wykład będzie poświęcony relacjom nastolatków z rodzicami. Chcemy oddać głos młodzieży, która w imieniu swoich rówieśników opowie o potrzebach młodych ludzi w relacjach z rodzicami. Będzie możliwość wysłuchania zarówno młodziezy, jak i psychologów, którzy na co dzień pomagają młodzieży w uporaniu się z problemami okresu dorastania. Celem spotkania jest zrozumienie perspektywy młodego człowieka, poszukiwanie wzajemnego porozumienia oraz mądre budowanie relacji, bowiem dobre kontakty z rodzicami to jeden z najważniejszych czynników chroniących młodzież przed destrukcyjnymi zachowaniami.