Najbliższy wykład odbędzie się w dniu 10 maja 2017 r., w godz. 18:00-19.30 (wyjątkowo w drugą środę miesiąca). Temat spotkania to „Odpowiedzialne korzystanie z mediów cyfrowych”, poprowadzi je Pan dr Maciej Dębski. Podczas wykładu dowiemy się między innymi o:

- zasadach korzystania ze smartfona - poradnik dla rodziców;

- badaniach prowadzonych nt. fonoholizmu;

- używaniu telefonu w przestrzeni publicznej - konsekwencje i zagrożenia;

- grach i najnowszych aplikacjach na smartfony dla dzieci i młodzieży;

- o wnioskach z eksperymentu społecznego "Poza siecią".

Dr Maciej Dębski jest wykładowcą Uniwersytetu Gdańskiego w Zakładzie Socjologii Społecznej oraz założycielem i prezesem fundacji „DBAM O MÓJ Z@SIĘG”.

Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłoszenie swojej obecności za pośrednictwem formularza

Spotkania są częścią projektu realizowanego przez Stowarzyszenie Chrześcijańskich Dzieł Wychowania z funduszy Konferencji Episkopatu USA.